22. 04. 2018 r.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Jest to szczególny dzień modlitwy za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, misyjne, i zakonne.

2. W środę przypada Święto Św. Marka Ewangelisty. Po Mszy Świętej porannej i wieczornej - Nabożeństwo z modlitwą o urodzaje.

3. W środę od godziny 20.30 Czuwanie w Godzinie Apelu Jasnogórskiego.

4. W czwartek po porannej Mszy Świętej i od 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W Piątek o godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia.

6. W Piątek o godzinie 17.00 odprawiona będzie Msza za zmarłych zalecanych. Zalecki można składać do koszyczka przy ambonce.

7. W Sobotę po porannej Mszy Świętej Nabożeństwo Ku Czci Matki Boskiej Częstochowskiej.

8. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową poprowadzi Róża Różańcowa pani Stanasiuk.

9. Obchód chorych w kwietniu będzie 27(piątek) i 28 (sobota) zapisy z zakrystii i kancelarii.

10. Próba dzieci komunijnych z klasy 3a i wczesnokomunijnych będzie w czwartek 26 kwietnia o godzinie 18.00, i 28 kwietnia sobota o godzinie 11.00.

11. Pragniemy zorganizować Festyn parafialny 23.06. 2018 osoby chętne do pomocy w realizacji tego przedsięwzięcia, prosimy o zgłoszenie się w zakrystii, kancelarii.

12. Dziękujemy za posprzątanie świątyni. Na poniedziałek i sobotę po porannej mszy świętej zapraszamy mieszkańców z ul. Odrodzenia.

13. Na stoliku z prasą do nabycia: Gość Niedzielny, Mały Gość oraz nowa pozycja Chrystus i Ty wydawnictwa św Stanisława BM.

14. Wszystkie dzieci zapraszamy na spotkania Dzieci Maryi które odbywają cię w soboty o godzinie 10.00 w salkach.

15. W minionym tygodniu odszedł do Pana: ŚP. Stanisław Rzępała wieczny odpoczynek ….

Marzeny, Klaudiusza

„Prawdziwie piękne jest to, co czyni człowieka lepszym.”
Anne Louise Staël-Holstein

Dz 13, 13-25