Ogłoszenia duszpasterskie 17.06.2018 r.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli na potrzeby naszej parafii.

2. We wtorek urodziny księdza wikarego Jana Pietrygi, obchodzi 50 rocznicę urodzin. Msza święta w intencji jubilata w niedzielę – 24 czerwca o godzinie 17.00. Zapraszamy.

3. W najbliższą sobotę- 23 czerwca organizujemy Festyn Parafialny pod hasłem: ”Św. Józef patronem rodziny„ rozpoczęcie o godzinie 15.00 zakończenie ok godziny 21.00.

4. Dobiega końca rok szkolny i katechetyczny. Uroczysta msza święta na zakończenie roku szkolnego będzie 22 czerwca – w piątek o godzinie 8.00.

5. Obchody liturgiczne tygodnia:

wtorek – wspomnienie św. Romualda

czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

piątek – wspomnienie św. Paulina z Noli

niedziela – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA.

6. W nadchodzącym tygodniu są wolne intencje mszalne.

7. W środę od godziny 20.30 Czuwanie w Godzinie Apelu Jasnogórskiego.

8. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po porannej mszy i od godziny 16.30.

9. W Piątek o godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia.

10. W Piątek 22 czerwca i sobotę 23 czerwca obchód chorych i wiekiem osłabionych zapisy chorych w zakrystii i kancelarii.

11. W Sobotę po porannej Mszy Świętej Nabożeństwo Ku Czci Matki Boskiej Częstochowskiej.

12. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową poprowadzi Róża Różańcowa pani Kozielska.

13. W przyszłą niedziele przed kościołem zbiórka zespołu charytatywnego na rodzinę z Syrii która nasza parafia wspiera.

14. Dziękujemy za posprzątanie świątyni. Na poniedziałek i sobotę po porannej mszy świętej zapraszamy mieszkańców z ulicy: Jastrzębskiej od szkoły w kierunku Wodzisławia.

15. Na stoliku z prasą do nabycia: nowy nr Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

Dzień Ojca

Wandy, Zenona

„Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli.”
George Herbert

2 Krn 24, 17-25