Ogłoszenia parafialne 21.10.2018 r

1. Dziś kolekta na misje.

2. W dzisiejszą niedzielę w przedsionku kościoła sprzedawane będą Papieskie kremówki z   Wadowic.

3. Zapraszamy  na Nabożeństwa Różańcowe na godzinę 16.30.

4. Obchody liturgiczne tygodnia:

poniedziałek –   wspomnienie św. Jana Pawła II

wtorek –   wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego.

środa –   wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta.

niedziela – 30 NIEDZIELA ZWYKŁA

5. W Środę o godzinie 20.30 - Czuwanie w Godzinie Apelu Jasnogórskiego.

6. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu  po porannej Mszy Świętej, Różaniec o   16.30.

7. W czwartek    Msza szkolna o godzinie 17.00  zapraszamy szczególnie dzieci z klasy III i IV. Przed Mszą Św. okazja do    spowiedzi dla dzieci.

8. W  Piątek po godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia. O godzinie 17.00 msza święta za zmarłych     zalecanych. Zalecki można składać do koszyczka przy ambonce.

9. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową poprowadzi Róża Różańcowa pani Materzok.

10. W przyszła niedzielę wypada 28 października zapraszamy na czuwanie Poperegrynacyjne na godzinę 15.00 do kapliczki pod Dębami na ul. Piaskową.

11. W przyszła niedzielę kolekta na potrzeby parafii – zakup węgla.

12. Dziękujemy za posprzątanie świątyni. Na poniedziałek i na sobotę  po porannej mszy świętej   zapraszamy mieszkańców z  ulicy Batalionów Chłopskich, Jabłoniowej i Kolbego.

13. Dziękujemy pani Teresie za pracę w ogrodzie i wokół kościoła. Dziękujemy wszystkim   mężczyzną zaangażowanym w prace  remontowe.

14. Na stoliku z prasą do nabycia: nowy nr  Gościa Niedzielnego i Małego Gościa, Kalendarz  Parafialny, Śląski Kalendarz Katolicki.

15. Zapisy intencji mszalnych na rok 2019 w kancelarii w godzinach urzędowania.

16. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: ŚP Anna Mnich, ŚP Wacław Hibner wieczny odpoczynek …..

św. Antoniego Marii Clareta, biskupa

Antoniego, Marcina

„Nadzieja to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość.”
Ludwik Hirszfeld

Ef 3, 2-12