Warto odwiedzić

Archidiecezja Katowice

Centrum Jana Pawła II


Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Caritas Katowice

Jasna Góra

 

Psałterz Maryi

 

Modlitwa w drodze

pogrzeby

Wizytacja Biskupia 01.04.2016

W dniu 01.04.2016 r Ks. Biskup Adam Wodarczyk spotkał się z Grupami i Wspólnotami z naszej Parafii. Odmówiliśmy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia, przedstawiliśmy krótko nasze Grupy i Wspólnoty po czym Ks. Biskup nam poświęcił Figurę Chrystusa Króla i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Ks. Biskup udzielił Sakramentu Bierzmowania, spotkał się z naszą Schollą, Ministrantami, pobłogosławił małe Dzieci a na pamiątkę Wizytacji pozostały nam 3 Figurki.: Chrystusa Króla, Anioła Stróża i Św. Antoniego Gonzagi.

Dziś obchodzimy

św. Antoniego Marii Clareta, biskupa

Imieniny

Antoniego, Marcina

myśl dnia
„Nadzieja to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość.”
Ludwik Hirszfeld
czytanie

Ef 3, 2-12
Iz 12
Łk 12, 39-48
liturgia dnia

Nasi Ministranci


Nasza Biblioteka

Pielgrzymki