Porządek Mszy Świętych 21.10.2018 r  -  28.10.2018 r

Niedziela 21.10.2018 r

29 NIEDZIELA ZWYKŁA.

6.30     Godzinki

7.00     Za + Hermana Folwarcznego w rocznicę śmierci, jego rodziców i teściów, dusze w  czyśćcu cierpiące.

8.30     Różaniec Tajemnice Radosne  poprowadzi Róża Różańcowa pani Wistuba.

9.00     Podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski z okazji 90 – tych urodzin Alojzego Wita z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej.  Te Deum.

11.00   Podziękowanie Panu bogu z okazji 10 – tej rocznicy ślubu Doroty i Pawła Masłyk z  prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej. Te Deum.

13.00   W intencji rocznych dzieci: Antoniny Małkińskiej, dzieci przyjmujących Chrzest  Święty: Oskara Folwarski, Kalina Rduch, ich rodziców i rodziców Chrzestnych.

16.30   Różaniec.

17.00   Za + rodziców Annę i Bolesława Hanslik, teściów Irenę i Stefana Zwireckich, dziadków z obu stron, szwagra Stanisława Wala, Anielę Hanslik, zmarłych z pokrewieństwa: Hanslik, Przybyła, Zwirecki.

Poniedziałek 22.10.2018 r.

Wspomnienie św Jana Pawła II.

7.00     Za + Antoniego Hibnera, dwie żony, dwóch synów, synową Stefanię, zięcia Józefa,  Zygmunta Wodeckiego, dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30   Różaniec.

17.00   Za + Jadwigę Langosz, męża Stanisława, córkę siostrę Marię Benedyktę, zmarłych z  pokrewieństwa Langosz i Antończyk.

Wtorek 23.10.2018 r.

Dzień powszedni.

7.00     Za + Alojzego Kuczok, wnuczkę Katarzynę, zmarłych z rodzin Kuczok i Sachs.

15.00   Msza Święta w szpitalu przy ul. Brackiej.

16.30   Różaniec.

17.00   Za + Helenę Kawalerowicz, Ludwika Kawalerowicza jego trzy żony i   pokrewieństwo z obu stron, Alojzego Moczała, żonę Franciszkę, dziewięć córek,                      pięciu zięciów, dwóch synów, pokrewieństwo z obu stron, siostrę Jadwigę Moczadło  i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 24.10.2018 r.

Dzień powszedni.

7.00     Za + rodziców Annę i Edwarda Gajdzik, syna Stanisława Gajdzik w dniu wspomnienia urodzin.

16.30   Różaniec.

17.00   Za + Edwarda i Martę Sokół, Florentynę Jurczyk.

20.30   Czuwanie w Godzinie Apelu Jasnogórskiego.

Czwartek 25.10.2018 r.

Dzień powszedni.

7.00     Za + Otylię Chrapek, męża Józefa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

-         Adoracja Najświętszego Sakramentu.

16.30   Różaniec.

17.00   Msza szkolna: Za zmarłych rodziców Wandę i Edwarda Zniszczoł, Roberta i Anielę Pieczka, zmarłych dziadków, Małgorzatę Smusz, zmarłych z rodzin Kwaśnica, Siedlaczek, Błędowski, Kwiatoń, Adamczyk, Tomas, zmarłych sąsiadów.

Piątek  26.10.2018 r.

Dzień powszedni.

7.00     Za + Oskara Styrnol, zonę Martę, dusze w czyśćcu cierpiące.

15.00   Godzina Miłosierdzia.

17.00   Za + Zalecanych.

Sobota 27.10.2018 r.

Dzień powszedni.

7.00     Za + Franciszkę Samolak w miesiąc po śmierci.

-         Nabożeństwo Ku Czci Matki Boskiej Częstochowskiej.

15.00   Msza Święta w szpitalu przy ul. Brackiej.

16.30   Różaniec.

17.00   Podziękowanie Panu Bogu z okazji 18- tych urodzin Bartłomieja Jeremiasz z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej - Rodzice. Te Deum.

Niedziela 28.10.2018 r

30 NIEDZIELA ZWYKŁA.

6.30     Godzinki

7.00     Za + Tadeusza Moczała, Alojzego i Franciszkę Moczała, Agnieszkę i Wilhelma  Rduch.

8.30     Różaniec Tajemnice Światła poprowadzi Róża Różańcowa pani Materzok.

9.00     Za + Alojzję Hejna od Róż Różańcowych.

11.00   Za + Stanisławę Olszar, Bernardynę i Pawła Matuła, Anielę i Augustyna Olszar, ich   rodziców.

15.00   Czuwanie Poperegrynacyjne:

(zgromadzenie przy figurze Matki Boskiej Fatimskiej na ul Piaskowej)

-          Dziękczynienie za Orędzie Fatimskie i Św. Jana Pawła II w 40 rocznicę wyboru na Papieża.

-          Poświęcenie nowej figury Matki Boskiej Fatimskiej.

17.00   -

I intencja:       Podziękowanie Panu Bogu z okazji 75 urodzin Stanisławy Ożygała z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej                                                         Częstochowskiej. Te Deum.

II intencja:      Za + Józefa Gardjan, żonę Kunegundę, rodziców z obu stron, Krzysztofa Rozmus, ojca Stanisława, zmarłych z rodziny, kapłanów i                                       dusze w czyśćcu cierpiące.

-          Zakończenie Czuwania

-          Apel Jasnogórski

św. Antoniego Marii Clareta, biskupa

Antoniego, Marcina

„Nadzieja to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość.”
Ludwik Hirszfeld

Ef 3, 2-12